Chovatelské stanice :

Zde je seznam chovatelů, kteří od roku 2012 odchovali alespoň jeden vrh.
Pokud zde chcete uvést nebo aktualizovat kontaktní údaje, pošlete mi je prosím emailem.

Chovatelská stanice Chovatel kontakt
Aledos Dostál Aleš Ing. www.aledos.cz
Atrey Zapletalová Gabriela Mgr., PhD.  
Black Bohemia Klíčová Jiřina Dušníky 30,
27742 Obříství
Celeste Cascata Cepáková Vlasta  www.ketyfa.webzdarma.cz
Darem Canis Darina Mervová, Ing www.darremcanis.com
Fox Den Mišáková Markéta http://foxden.webnode.cz
Gapro Bohemia Procházková Gabriela Ing. www.gapro.mysteria.cz
Gilovam Artnerová Jitka  www.gilovam.com 
Independen Line Škarková Zdeňka Ing.  
Magic Of Morion  Králová Eva MUDr. www.magicofmorion.com
Miadroza Žára Zdeněk Ing. www.jezevcik-miadroza.estranky.cz
Nepolisiini Hálová Petra www.nepolisiini.cz
Noble Moravia Polcrová Hana Havířov, tel: 774 520 623
Noves Šigut Aleš Ing.  
Obsidian Bohemia Zemanová Ivana  www.obsidianbohemia.cz
od Hoštického hájku Šarina Pavel Skotnice 9, 742 59, tel:607 768 518
Od Jistej Skály Stejskal-Mohelníková Jitka www.odjistejskaly.webnode.cz
Of Silvetta Origin Plešová Daniela MVDr. www.sweb.cz/silvetta
Onyx Love of My Life MVDr. Jan Šťastný Golčův Jeníkov, tel: 602 746 545
Onyx Moravia Nováková Kateřina www.onyxmoravia.com
Pro-Euro Brož Miroslav Henčov u Jihlavy, tel:602 594 626, jezevcik@pro-euro.cz
Rios Rosalia Laksarová Magda ing. http://www.riosrosalia.cz/
Roberts' Hill Robertsová Veronika www.robertshill.com
tel:601 351 691
Šebířovské Podskalí Chomát Miroslav www.sebirovskepodskali.webnode.cz
Tajfun Adámek Jaroslav  
Tergy Krejzková Anna Ing. www.beagle-tergy.cz
Teriel Škopíková Michaela Ing. www.teriel.cz
Ve-Dra Bohemia Drahozalová Eva Mgr.  
Vera Fortuna Lucie Novotná www.verafortuna.estranky.cz
Vives Bohemia Veselý Viktor www.vivesbohemia.cz
Vlama Helešicová Hana JUDr.  
von Sbaritz Novák Miroslav  www.vonsbaritz.cz
z Březnického Balkánu Martin Petráň  Březnice, tel: 602 395 802
z Dolního Konce Navrátil Ladislav www.volny.cz/jezevcik.zdk
z Habrového revíru Jiří Beránek www.habrovyrevir.cz
z Horácova domku Horňák Jiří  www.zhoracovadomku.wz.cz
z Hradu Homolka Rabas Rudolf Ing. www.zhraduhomolka.ic.cz 
z Hradu Ronova Doc.MVDr. Bukovjan Karel CSc.  
z Jašového Koutku Horký Miroslav Ing.  
z Jestřábí Louky Skalický Petr Hradecká 352,  Třebechovice pod Orebem
z Kamenného dílu Václav Vančura Hrusice, tel: 604 181 531
z Údolí medvěda brtníka Zelená Lucie Zemědělská 454, 588 32 Brtnice
z Úplňku MVDr. Chrpa Stanislav http://www.whippets.cz/
ze Suchdola Duda Radim